Мережа L’KAFA CAFE перерахувала 18 973 грн на придбання слухових апаратів

Червень 6, 2016

Результати благодійної вечірки  Sound of Hope
Чудові люди наспівали аж на 8 390 грн! Саме така сума вийшла за вхід на благодійну вечірку-караоке 28 травня в L’KAFA CAFE – lounge, караоке-клуб, яку повністю віддають на проект допомоги наubb.org.ua.
Благодійний проект #Sound_of_Hope від української мережі L’KAFA CAFE покликаний допомогти дітям з вадами слуху.
Мета цього проекту (вже другого) – зібрати кошти на купівлю слухового апарату для 8-річної Сашеньки Сухорукової. https://ubb.org.ua/uk/project/1931/
Дякуємо всім, хто був з нами, хто радів, співав і тим самим допомагав! Дякуємо Ousama Kafa та Кафа Наталья за підтримку та ініційований проект.
Дякуємо Дмитру Сисоєву (співак, фіналіст «Х-фактор», композитор в Sinegull productio) та Роману Болдузеву (фіналіст Україна має талант; учасник Голос країни) за участь та виступи!
А ще у рамках соціальної програми в 2016 році мережа L’KAFA CAFE запустули акцію у мережі всіх своїх ресторанів. Суми з продажів страв йтимуть на допомогу дітям з проекту Sound of Hope! В цьому місяці добра компанія перераховує 10 583 грн з продажу страв. Кожен, хто приходить в L’KAFA CAFE автоматично бере участь у благодійності і це просто чудово!
Далі буде ще цікавіше! Далі будуть ще вечірки!