L`Kafa Cafe — ул. Строителей,32/2

ул. Строителей,32/2
Дарница
Как проехать

lkafa_stroiteley_(3)Тел. 044 292 30 54

Описание

L`Kafa Café Lounge – мережа лаунж-кафе високого класу останнього покоління. Всі лаунжі відповідають конкретній стилістиці закладів L`Kafa Café, але кожен заклад окремо створений за індивідуальним авторським дизайном, з особливим затишним інтер`єром і зручним розташуванням самих закладів в рамках міста.
Це новий формат організації відпочинку та абсолютно новий підхід, що дає можливість по-новому подивитись та відчути всі привілеї гідного відпочинку.
Кожен гість завжди може знайти для себе щось близьке і приємне: зануритись в атмосферу загадкової та екзотичної Японії, відчути тепло та розкіш виключної східної кухні, а також, отримати задоволення від європейської кухні, виконаної в найкращих традиціях.
Найбагатша кухня з найширшим вибором страв, використання тільки свіжих продуктів найвищого ґатунку, багаторічний досвід і найвища майстерність наших поварів не залишать байдужими навіть найприскіпливіших гурманів. Ну, а висококваліфікований персонал надасть Вашому відпочинку відчуття справжнього комфрорту і затишку.
Коктейльна карта від дипломованих бартендерів порадує гостей чудовим підбором смакових якостей кожного напою, а майстерно приготовлений кальян здивує своїм смаком і якістю.
L`Kafa Café – це новий світ, в якому кожен по-справжньому може відчути себе частиною високого та вишуканого.

Архив

Ближайшие события в L`Kafa Cafe — ул. Строителей,32/2

Архив

Последние альбомы в L`Kafa Cafe — ул. Строителей,32/2